fbpx

Szkolenie żeglarskie Poznań i Swarzędz

Firma żeglarsko – szkoleniowa Sea Adventure – organizuje szkolenie żeglarskie w Poznaniu i Swarzędzu, a także szkolenie motorowodne na rzece Warcie (Poznań – centrum). Prowadzimy także szkolenia specjalistyczne (nawigacja morska, meteorologia, radiooperatora SRC, konsultacje dla skipperów). Jesteśmy praktycznie od początku istnienia firmy organizatorem imprez żeglarskich. Zajmujemy się morskimi rejsami rodzinnymi (jeden, dwa jachty) jak i imprezami wymagającymi zaangażowania dużej ilość kadry i jachtów (rejsy na żaglowcach, rejsy flotyllą). Od 2015 roku firma Sea Adventure zaangażowania jest w tworzenie przystani i wypożyczalni nad rzeką Wartą w Poznaniu.

Wśród uczestników szkoleń żeglarskich zarówno w Swarzędzu, jak i w Poznaniu – Kiekrzu cieszymy się opinią firmy o profesjonalnym podejściu, gwarantujemy wysoką zdawalność (choć to nie tylko jest od nas uzależnione :). Cieszymy się także opinią firmy, w której panuje miła atmosfera.

Szkolenie żeglarskie odbywa się dwutorowo. W części pierwszej realizujemy zagadnienia teoretyczne związane z programem szkolenia na stopień żeglarza jachtowego. Jest to 6 przedmiotów (przepisy, locja, meteorologia, teoria żeglowania, budowa jachtu, ratownictwo), których wiedzę w okresie przedegzaminacyjnym dodatkowo sprawdzamy podczas repetytoriów teoretycznych. W części drugiej realizujemy szkolenie praktyczne, które w zależności od przyjętego wariantu może być prowadzone w grupie lub indywidualnie. Na zakończenie szkolenia przeprowadzamy egzamin wewnętrzny, aby upewnić się, że kandydat jest gotowy do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego.

Szkolenia teoretyczne rozpoczynamy już w 16 marca 2016!

 

Bezpośredni link do strony ze szkoleniami na stopień żeglarza jachtowego: https://www.sea-adventure.eu/kurs-zeglarz-jachtowy/

Zachęcamy także do odwiedzin strony Polskiego Związku Żeglarskiego i zapoznania się ze znajdującymi się tam informacjami: http://szkolenie.pya.org.pl/patenty/zeglarz_jachtowy

W przypadku pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji! info@sea-adventure.eu lub telefonicznie 607990755