fbpx

Kurs na licencję na holowanie narciarza lub obiektów nawodnych

Kurs na licencję na holowanie narciarza lub obiektów innych obiektów pływających

Szkolenie na licencję na holowanie narciarza lub obiektów nawodnych skierowane jest do średnio – zaawansowanych motorowodniaków, Podstawowym wymogiem jest posiadanie minimum patentu sternika motorowodnego oraz ukończony osiemnasty rok życia.

Uprawnienia
1. Holowanie narciarza wodnego podczas uprawnia turystyki wodnej na jachtach motorowych

2. Holowanie innych obiektów pływających służących do uprawiania sportu lub rekreacji z wyłączeniem jachtów żaglowych i jachtów motorowych, które odbywają się podczas uprawnia turystyki wodnej na jachtach motorowych

Sea Adventure, Dlaczego my?

  • Szkolimy na nowym RIB-ie z silnikiem Suzuki 115KM
  • Wysoka zdawalność, potwierdzona wynikami i wcześniejszymi egzaminami naszych uczestników kursów,
  • Zajęcia prowadzą praktycy (większość z wieloletnim stażem morskim),
  • Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia indywidualnego lub dla małej grupy (ustalamy odrębny plan szkolenia dostosowany do potrzeb uczestników).

Sea Adventure – szkolenia żeglarskie i motorowodne, rejsy morskie to firma, która w ciągu kilku lat działalności ugruntowała swoją pozycję na rynku wielkopolskich szkoleń związanych z aktywnym wypoczynkiem na wodzie. Naszą dewizą jest jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta, co przekłada się na zadowolenie uczestników kursów i wysoko oceniany poziom szkolenia.

N

Zarezerwuj miejsca na kursie. Zapisz się teraz

Cena: 399 PLN

Dodatkowe informacje (kurs na licencję na holowanie narciarza lub innych obiektów nawodnych):

Plan szkolenia (holowanie narciarza) Poznań, Wielkopolska

Zagadnienia teoretyczne, zakres wiedzy  (holowanie narciarza): wykład, ćwiczenia teoretyczne (wiadomości ogólne o sprzęcie, zasady porozumiewania się między jachtem holującym a narciarzem lub użytkownikiem obiektu pływającego, załoga jachtu holującego, warunki bezpieczeństwa podczas holowania, przygotowanie miejsca startowego, przygotowanie jachtu holującego, przygotowanie sprzętu do holowania, przygotowanie liny, przepisy w zakresie holowania narciarza lub innych obiektów pływających).

Zagadnienia praktyczne, zakres wiedzy (holowanie narciarza): ćwiczenia praktyczne (start z pomostu lub innego pełniącego podobne funkcje urządzenia, holowanie narciarza lub innych obiektów pływających, w tym holowanie po prostej i slalomem, zakończenie holowania na wodzie i na brzegu, manewry jachtem holującym, w tym zwroty, podpływanie po upadku).

Zajęcia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne (kurs holowanie narciarza) odbywają się tego samego dnia. Wykład teoretyczny ok. 90 min. Po podziale na grupy odbywają się zajęcia praktyczne w wodzie z wykorzystaniem sprzętu.

 

Materiały wysyłamy także drogą e-mailową.

W cenę nie jest wliczony egzamin 250 zł. oraz koszt wydania patentu przez PWMWiNW (zniżka 50 % dla osób uczących się do 16 roku życia).

Zakres wiedzy i umiejętności wymaganych do uzyskania patentu http://isip.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20130000460

Szkolenie: Sternik Motorowodny!

Chcesz pływać na dużych jachtach motorowodnych? Zapisz się na jeden z cyklicznie organizowanych przez nas kursów motorowodnych. Zdobądź niezbędne umiejętności praktyczne, wiedzę teoretyczną i zdaj egzamin na patent sternika motorowodnego! Zdawalność 100%!

Sprawdź!

Holowanie – nieco żartobliwie 🙂