fbpx

Gorąco polecam Szkołę Żeglarstwa Sea Adventure . W maju 2019 zrobiłem patent Żeglarza Jachtowego. Moim zdaniem najmocniejszą stroną jest kadra – profesjonalni i dobrze przygotowani, łapiący dobry kontakt z kursantem. W razie potrzeby i problemów ze sprzętem i nie tylko można liczyć na ich pomoc. Warto właśnie tutaj rozpocząć swoją przygodę i szkolenie żeglarskie zakończone zdanym egzaminem 🙂 Można wypożyczyć jednostki pływające…ale to wszystko najlepiej sprawdzić samemu na miejscu. Jeszcze raz polecam.

Pozdrawiam cała ekipę  Sea Adventure

Dominik Pospieszny

„Sea Adventure” to grupa wspaniałych ludzi z wielką pasją i profesjonalnym przygotowaniem. Szkolenia bardzo dobrze przemyślane, prowadzone w przyjacielskiej atmosferze. Solidne przygotowanie do egzaminu. Bardzo się cieszę że do nich trafiłem i gorąco wszystkim polecam!!!

https://goo.gl/maps/2ftnp46TGzekUNTG6

Karppatrol

Super inicjatywa i jeszcze lepsza realizacja! Z czystym sumieniem mogę polecić ten kurs jako doskonałą formę podniesienia własnych umiejętności. Dodatkowo wszystko przebiegało w przyjaznej i wesołej atmosferze. Tak trzymać Panowie ! Z niecierpliwością czekam na następne kursy 

Grzegorz Kołodziej

„… Chcę bardzo serdecznie podziękować. Miałeś rację – gdy uczestniczy się sumiennie w zajęciach teoretycznych zdanie testu to czysta formalność. Jeżeli chodzi o praktykę – już po pierwszym weekendzie wiedziałam że dobrze trafiłam i nie będę się wymigiwać od zajęć tylko każdą godzinę z przyjemnością spędzę na wodzie z Wojtkiem a potem również z Arturem. Macie fantastycznych szkoleniowców – konkretnych, fachowych, nie odpuszczających, upierdliwych co do sztuki żeglarskiej ale również życzliwych. Na ich miejscu nie raz poszłabym „popływać” a nie znowu tłumaczyć że odpadanie to nie zawsze musi być „w lewo”.
Ania Szoszorek

Dobre szkolenie to przede wszystkim dobry instruktor. Za to cenię sobie odbyty kurs sternika w Sea Adventure. Dydaktyka na wysokim poziomie, dodatkowo uzupełniona świetną atmosferą, przyjazną nauce. Gorąco polecam!
Mikołaj Zygmański

Dzięki za miłe chwile na kursie – było bardzo fajnie, jesteście fajną ekipą.
Radek D.

This is my personal recommendation for Tomek Adamczyk. Until just recently, I have been Tomek’s student for several weeks taking part on sailing course organized by SEA ADVENTURE. I found Tomek to be a real professional, consistently pleasant, tackling all duties as our instructor with dedication and a smile. I highly recommend Tomek and SEA ADVENTURE to everybody, who would like to start or continue his/her sailing adventure.
Wojciech K.

Dziękujemy za bardzo profesjonalnie przeprowadzony kurs.Oczywiście dopiero „teraz” będziemy tak naprawdę uczyć się w praktyce  …   i oby na szlaku nam wszystkim  nic   złego  nie przytrafiło się.
Wojtek S.

Bardzo pozytywnie oceniam elastyczność z jaką podchodziłeś do szkolenia. Fajnie, że można było dopasowywać sobie grupy, terminy szkoleń i w ogóle zgranie takiej dużej bandy. Wielki szacun także za możliwość wypożyczenia dodatkowo jachtów bez dodatkowych opłat. Razem z Wojciechem skorzystaliśmy z tej możliwości raz z instruktorem, a raz sami. I mogliśmy samodzielnie podejmować decyzje – dowodzić. A to bardzo ważna umiejętność. Pozytywnie oceniam prezentacje i testy po każdych zajęciach. Teraz mogę się przyznać, że uczyłem się na bieżąco z nastawieniem, że robię to dla siebie i własnego bezpieczeństwa. Brakowało mi w przypadku prawa drogi animacji, które prezentowałyby halsy zawietrzne, nawietrzne, kto jak płynie etc. Widziałem takie filmiki na youtube.com, które krowie na rowie pokazują jak to z tymi wiatrami i pierwszeństwem bywa. Może warto skorzystać z takiego pomysłu.
Szymon S.

POLECAM !!! Kurs na sternika motorowodnego – pomimo dotychczasowej praktyki dowiedziałem się kilku przydatnych informacji, kurs online – zawiera wszystko co potrzeba – wytłumaczone językiem zrozumiałym dla każdego Zdecydowanie polecam i do zobaczenia na kursie na holowanie

https://goo.gl/maps/XCvjKGV5LRLnorMy7

Mateusz Kusznerko

Szanowni Państwo, odbyłem kurs sternika motorowodnego. Polecam firmę Sea Adventure, Pan Wojtek oraz reszta załogi jest bardzo profesjonalna i odpowiedzialna a także przystająca do obecnych czasów pandemii postępowa. Kurs częściowo odbył się online, pływanie z Tymkiem było rzeczywiście bardzo pouczające, okazał się kompetentny. Wszystkich cechuje empatia oraz indywidualne podejście do każdego. Zdecydowanie polecam i już myślę o następnym kursie w Sea Adventure tj. Kurs radiooperatora SRC. Pozdrawiam Sławek

https://goo.gl/maps/anUr5JEcFqWfAgK78

 

Slawek Sydow

Serdecznie polecam kurs. Założone cele kursu zostały zrealizowane. Profesjonalne, życzliwe i pomocne podejście pracowników szkoły. Na pewno wrócę na szkolenie SRC.

https://goo.gl/maps/n7eiifiK9ZQqxRpZ9

Marcin Czechowski

Szkolenie na jachtowego sternika morskiego oceniam bardzo wysoko; rzeczowe i zrozumiałe wykłady oparte na przykładach; swoboda w komunikacji wykładowca – uczestnik szkolenia   sprawia, że żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi a wręcz poddane jest dyskusji i analizie;  zajęcia manewrowe na 12.5 metrowym jachcie, ich intensywność i różnorodność sprawiają, że egzamin to formalność. Miło wspominam  ten czas. Polecam  wszystkim, którzy zaczynają i chcą podszkolić swoje umiejętności. kamińskitomasz.pl
Tomasz Kamiński

Wszystkie szkolenia żeglarskie w swojej dotychczasowej karierze odbyłem z Sea-Adventure. Zaliczony kurs na stopień żeglarza jachtowego, na patent sternika motorowodnego, kurs manewrowania jachtem morskim oraz kurs na patent jachtowego sternika morskiego. Zawsze rzetelnie i fachowo, ale na luzie – na zajęcia wstawało się i jechało z ogromną przyjemnością. Bardziej niż patenty doceniam poznanych ludzi – ekipę Sea-Adventure – oraz praktyczne umiejętności, których bez nich bym nie nabył!
Kacper Kamiński

Specjalista ds. E-commerce i Marketingu, 3Frames.pl

„Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. Mam nadzieję, że wykonaliśmy pierwszy bardzo ważny krok, a podróż żeglarska będzie trwała już zawsze. Jeszcze raz bardzo dziękuję za profesjonalne,  z należnym dystansem do rzeczy,  przygotowanie nas do egzaminu i oczywiście wyśmienitej skuteczności.
Dariusz B.

Chciałem bardzo podziękować za kurs, jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego, super atmosfera, z pewnością jak ktoś się mnie zapyta o kurs żeglarski to będę polecał Was!
Jacek K.

Dziękuję za  indywidualne elastyczne podejście do moich terminów. Dzięki za  świetnie przygotowanie zajęć i rewelacyjnych ludzi którzy przygotowali nas praktycznie. Dzięki za odrobinę dystansu i podejścia na luzie. Szczególne podziękowanie na ręce Kapitana Jana  który jest super dydaktykiem i swoje wieloletnie doświadczenie w żeglowaniu jak potrafi przekuć na profesjonalną dydaktykę.
Mateusz M.

Tom was our skipper on a recreational trip in Croatia in 2009 with a mixed English & Polish crew. With Tom there was always a strong emphasis on planning, safety and communication to ensure the best possible outcome for each day’s sailing. Aside from being very organised and professional, Tom also has a great sense of humour and was easy to get along with. Highly recommended!!
Cameron Boxall