fbpx

Boatex 2016 i po targach 🙂

Przeżyliśmy niesamowitą przygodę dzięki Drugim Targom Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX 2016. Był to dla nas bardzo intensywny czas spotkań, wystąpień, rozmów a także możliwości spotkania wielu bardzo ciekawych ludzi. Co więcej połączenie czterech imprez (www.boatex.pl www.tour-salon.pl www.rybomania.com.pl www.knieje.pl) podczas jednych targów dało możliwość poznania ogromnej grupy pasjonatów wielu aktywności wolno-czasowych, nie tylko tych związanych z żeglarstwem.

Stoisko firmy Sea Adventure

Znajdowało się w pawilonie 6A głównym dla targów Boatex tuż przy scenie i wejściu na antresolę, na której odbywały się spotkania warsztatowe i wydarzenia specjalne. Druga część naszego stoiska znajdowała się w pawilonie 8, gdzie reklamowaliśmy III Rekreacyjne Regaty Żeglarskie w Swarzędzu, które odbędą się w Swarzędzu w dniu 26.06.2016. Obydwa stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na tym pierwszym nasi instruktorzy stanowili nie lada atrakcję 🙂 na drugim zamiast ludzi, naszego honoru bronił perfekcyjnie odrestaurowany UAZ Krzysztofa! Wśród naszych produktów wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia żeglarskie i motorowodne, ale także pytania o destynacje turystyczne i najpopularniejsze kierunki wakacyjnych rejsów!

Wydarzenia główne

Harmonogram wystąpień na scenie i antresoli

Fragment nagrania ze studia targowego audycji Sobotni Aferanek (goście kpt. Tomek Łopata, Justyna Łopata, kpt. Paweł Adamczyk) miłego słuchania!!!!

Zapraszamy za rok! Do zobaczenia!

Sea Adventure