fbpx

Targi BOATEX 2016 z Załogą Sea Adventure

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX 2016 (12-14.02.2016) i odwiedzenia naszego stoiska nr 60 w pawilonie 6A (główny pawilon targów Boatex).

W tym roku impreza będzie szczególna, bo w tym samym terminie odbywają się targi Boatex (www.boatex.pl), Rybomania (www.rybomania.com.pl), Knieje (www.knieje.pl) oraz Tour Salon (www.tour-salon.pl). Co jest najważniejsze to na wszystkie cztery imprezy obowiązuje jeden bilet (jego koszt to 15 zł.).

Zakres tematyczny targów jest bardzo szeroki: łodzie żaglowe, jachty, skutery, pontony, kajaki, akcesoria żeglarskie i motorowodne, sprzęt nawigacyjny, odzież i gadżety żeglarskie, szkolenia żeglarskie, czartery.

Zachęcamy do udziału w imprezach towarzyszących, które koordynuje patron merytoryczny targów Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski (www.pozz.poznan.pl). W tym roku wydarzenia będą odbywały się w dwóch równoległych miejscach: na scenie głównej targów BOATEX i na antresoli, gdzie będą prowadzone warsztaty różnych żeglarskich i wodniackich umiejętności, spotkania tematyczne i z autorami książek żeglarskich.

Na uwagę zasługują oczywiście wszyscy występujący, ale na pewno warto wspomnieć o obecności kapitana Krzysztofa Baranowskiego znanego zarówno w środowisku żeglarskim jak i poza nim. W sobotę na scenie pojawią się także przedstawiciele wyprawy Lodowe Krainy kapitan Maciej Sodkiewicz i Ewa Banaszek. Samotnicy Witek Małecki i Kuba Raszowski opowiedzą o trudach jednoosobowej morskiej żeglugi, a prof. Marek Nowacki przedstawi różnice pomiędzy żeglowaniem na jachcie jedno i wielokadłubowym. W przerwach będzie można posłuchać szantowej kapeli Grupa Trzymająca Ster. Kapitan Janusz Tywoniuk będzie gwiazdą niedzielnej sceny i opowie o swojej podróży dookoła Świata na jachcie, który zbudował z własnych środków. Swoje warsztaty zaprezentują szkoleniowcy w tym Maciej Chodur, Tomasz Adamczyk, Marcin Koc. Kapitan Piotr Kasperaszek specjalista od żeglowania po wodach Grecji zaprezentuje swój żeglarski przewodnik. Obecni także będą przedstawiciele klas sportowych, szkutnicy i specjaliści od kajaków i łodzi. Nie zabraknie także przedstawicieli Urzędu Miasta Poznania, którzy opowiedzą o działaniach nad rzeką Wartą.

Szczególnie serdecznie zapraszamy na dwa spotkania w formie warsztatów, które poprowadzi przedstawiciel Sea Adventure kpt. Tomek Adamczyk. Pierwsze warsztaty odbędą się w sobotę i związane będą z odbiorem angielskich komunikatów METEO na morzu, drugie spotkanie (w niedzielę) poświęcone będzie interpretacji przepisów MPZZM w jachtingu (żeglarstwie i motorowodniactwie).

sea adventure logo pngZałoga Sea Adventure przygotowała szereg atrakcji w związku z targami Boatex.
Jedną z nich będą zniżki targowe na szkolenia żeglarskie i motorowodne, których rezerwacji dokona się podczas targów:
– 10% rabatu na szkolenie motorowodne
– 10 % rabatu na szkolenie żeglarskie
– 10% rabatu na szkolenie manewrowania jachtem morskim

Na stoisku Sea Adventure będzie można porozmawiać z kapitanem Pawłem Adamczykiem, który w ubiegłym roku pokonał 15 000 Mm przeprowadzając jachty dookoła Europy i z Europy na Karaiby. Załoga Sea Adventure będzie także gotowa do odpowiedzi na pytania związane z czarterami jachtów i ich prowadzeniu w różnych częściach Świata.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony www.sea-adventure.eu oraz profilu na www.facebook.com/SeaAdv gdzie będziemy zamieszczali informacje o konkursach przed targami Boatex!

Zapraszamy na nasze stoisko (nr 60 w pawilonie 6A) i do zobaczenia na targach!
Załoga Sea Adventure