fbpx

Czartery Jachtów!

Skipperzy do wynajęcia!

Przeprowadzanie jachtów!

Czartery Jachtów
Sea Adventure oferuje czartery jachtów i barek na wszystkich wodach świata.Służymy pomocą przy wyborze destynacji, dogodnej daty oraz rozmiaru i rodzaju jachtu dostosowanego do liczby załogi. Po określeniu przez klienta powyższych wytycznych przedstawiamy najkorzystniejsze oferty czarteru, które są zharmonizowane z połączeniami lotniczymi i lokalnymi transferami. Rynek firm czarterowych w Polsce jest zdominowany przez graczy mających mocno ugruntowaną pozycję na rynku, ale naszym celem jest wykorzystanie naszego bogatego doświadczenia, które zdobywaliśmy przez wiele lat pływając po najciekawszych żeglarsko zakątkach Ziemi.

Sea Adventure, jako wartość dodaną do swojej oferty proponuje bardzo kompleksową informację o akwenie, zwyczajach tam panujących, dodatkowych opłatach i wszystkich elementach, które szanujący się skipper powinien uwzględnić planując rejs w nieznane wcześniej miejsce.

Skontaktuj się z nami, dajemy gwarancje i rzetelność przekazywanych informacji!

Skipper do wynajęcia
Sea Adventure współpracuje z grupą sprawdzonych i doświadczonych skipperów (szyprów). Cześć z nich to prawdziwi zawodowcy, którzy spędzają wiele miesięcy przez cały rok na morzach Świata, druga grupa współpracowników to pasjonaci, chętni do wyjazdu wraz z Sea Adventure.

Jeśli poszukujesz skippera skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci odpowiednią osobę.

Przeprowadzanie jachtów

Mają Państwo własny jacht, ale brakuje Wam czasu na jego skuteczne i bezpieczne doprowadzenie w inne miejsce?

Sea Adventure oferuje pomoc przy przeprowadzaniu jachtów na dowolnej trasie.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli jesteś zainteresowany jedną z naszych usług lub masz pytania, wątpliwości – napisz do nas. Postaramy się wyjaśnić interesujące Ciebie zagadnienia. Dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb!

Napisz do nas!

5 + 2 =